GIMP

Lisans :Ücretsiz
Dil :en
Dosya Boyutu :87.8 MB
Üretici :GIMP Team
İşletim Sistemi :Win8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi :3 sene önce

GimpEğer fotoğraf aranjman projelerinizde  kullanmak amaçlı Photoshop benzeri ücretli yazılımlara belli bir para vermek istemiyorsanız GIMP tam da istediğiniz fotoğraf aranjman programı olacaktır.

GIMP başka bir deyişle GNU Image Manipulation  standart bir fotoğraf editöründen ayıran pek çok geliştirilmiş özelliklerinin yanı sıra fotoğraf aranjman işlemlerini de rahatlıkla yapabilmenize olanak tanıyor. Açık kaynak kodlu tabana GNU lisansı sayesinde kullanıcılara tamamıyla bedava olarak programı indirip kullanma fırsatı sunuyor.

GIMP kullanarak  fotoğraflarınız üstünde rötuş çalışmaları gerçekleştirerek  daha canlı bir resim ortaya çıkartmak  artık sizin elinizde. GIMP’in popüler en çok kullanılan özelliklerinden bir tanesi kişiselleştirilebilir arayüzü. Bu arayüz sayesinde kullanıcılar kişisel tercihlerine yönelik yapılandırabildikleri bir programa sahip oluyorlar ve bu yardımla birlikte artı olarak randımanlı bir biçimde çalışabiliyorlar. Plug-in fırsatı barındıran GIMP’e bu eklentiler sayesinde pek çok ek özellik de eklenerek zenginleştirilebilir.

GIMP dijital ortamda çekilen cihazların lenslerinin eğimli oluşumuyla doğabilecek fotoğraf eğilme sorununun ortadan kaldırıyor.Türkçe lisan alt yapısı mevcut olan GIMP bu özelliğiyle sayesinde kullanıcı dostu olduğunu bir kez daha kanıtlıyor.

GIMP indir

Yorum Yazın