Garanti Bankası Mobil Şubesi

Lisans :Ücretsiz
Dil :tr
Dosya Boyutu :Cihaza göre değişir
Üretici :Garanti Bankası A.Ş
İşletim Sistemi :2.3.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi :3 sene önce

garanti cep şube

İlerleyen teknoloji sayesinde artık bankacılık dahil çoğu işinizi telefonunuzdan halletmeniz mümkün hale gelmiştir. Evinizden kalkıp bankaya gitmeden para gönderebilir, limit kontrol edebilir, borcunuzu ödeyebilirsiniz. Garanti cep şube‘yi telefonunuza indirirek müşteri numaranızı kullanarak güvenli bir şekilde giriş yapabilirsiniz.

Limit ve bakiyelerinizi kontrol edebildiğiniz gibi güncel borçlarınız hakkında da bilgi sahibi olabilir ve gerekli olduğu takdirde Garanti cep şube sayesinde borcunuzu da ödeyebilirsiniz. Telefonunuza ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz Garanti Cep Şube sayesinde güvenli bir şekilde bankacılık ile ilgili işlemlerinizi oturduğunuz yerden halletmeniz mümkün hale geliyor. Garanti Cep Şube’nin en güzel özelliklerinden bir tanesi sürekli yaptığınız ödemeleri hesabınıza bir kere olsun kaydererek fatura numaralarınızı tekrar tekrar girmenize gerek yok.

Siz de Garanti Kartları kullanıcısı iseniz Garanti Cep Şube’yi indirerek teknolojinin sağladığı yararlardan faydalanabilir bankacılık işlemlerinizi saniyeler içinde halledebilirsiniz.

Garanti Bankası Mobil Şubesi indir
Kategori: Android, Finans

Yorum Yazın