Game of War – Fire Age

Game of War – Fire Age

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu49 MB
ÜreticiMachine Zone
İşletim SistemiAndroid/Android Tablet
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (49 MB)
664 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Henüz puan verilmemiş)
Loading...

Ciddi anlamda başarı yakalamış ve en iyi geliştirici ödülünü de alan bir oyun olma özelliği taşıyan Game of War – Fire Age, etkileyici yapısı ile MMO oyunlarına örnek teşkil ediyor. Her ne kadar pek çok eleştirmenin diğer benzer oyunlar ile arasında çok büyük farklar olmadığı ile ilgili eleştirilerini alsa da, yine de milyonlarca insanın akıllı cihazlarında aktif şekilde oynanan bir oyun olarak ön plana çıkıyor.

Oyunun ana amacı, kendi kraliyet alanınızı yapılandırarak genişletmek ve diğer kraliyetleri sindirmek ve yok etmek olarak tanımlanabilir. Bu noktada askeri gücünüz ve ekonomik gücünüz de elbette ki önem taşımakta… Belli başlı defansif binalar ile yolunuzu çizerken çeşitli tuzaklar da kraliyet alanınızı savunurken ihtiyaç duyacağınız unsurlar arasında kendini gösterecektir.

Atak konusunda farklı şehirleri istila etmek ve yağmalamak da sizi zafere götürecektir. Hem saldırı, hem de savunma temelli bir strateji oyunu olduğu için her bir unsura ayrı ayrı özen göstermeniz gerekecektir.

Kraliyetinize ait olan ana bir hero karakter de her savaşta güçlenen bir profile sahiptir. Söz konusu karakter dişi ya da erkek olabilir ve size güç katacağı kesindir.

Çoklu bir oyun olarak multiplayer fonksiyonlarının öne çıktığı Game of War – Fire Age ile başka dillere sahip oyuncularla anlaşmanız da mümkün. Oyundaki yazışma sistemi herkesin kendi diline çevirme işlemini yapıyor; eğer oyunun tam olarak çeviremediği kelimeler olursa bunlara siz de katkı sağlayabiliyorsunuz ve emeğiniz size puan olarak dönüyor.

 

 

664 kez indirildi

YORUM YAZIN