Font Installer

Font Installer

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu2.2 MB
ÜreticiJRummy Apps Inc.
İşletim SistemiAndroid/Android Tablet
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (2.2 MB)
749 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Henüz puan verilmemiş)
Loading...

Akıllı telefonunuzdaki yazı stillerinden çok sıkıldıysanız, bunun için çareyi Font Installer uygulamasında bulabilirsiniz. Rootlu cihazlarınıza özel yazı fontları sunan bu uygulama, kullanıcıların zevklerine göre seçim yapabilme ve buna göre cihazlarını kişiselleştirme imkanı vermektedir.

Font Installer uygulaması kapsamında oldukça zengin bir yazı fontu galerisi yer alır. Yüzlerce sayıda yazı fontunun bulunabildiği uygulamada, aynı zamanda kullanıcıların kendi fontlarını yüklemelerine de izin verilmektedir.

Ancak otoriteler, bir konuda kullanıcıları uyarırlar. Bu uygulama ile yeni bir yazı fontu yüklemeden önce, Android cihazınızın muhakkak bir yedeğini almanız gerekir. Çünkü uygulama, doğrudan sistem dosyalarını etkiler. Olası bir aksaklıkta, kayıtlı ayarlara geri dönebilmek için yedekleme önemli bir noktayı oluşturur.

Uygulama bünyesinde hoşunuza giden yazı fontlarını arkadaşlarınızla paylaşmanız da mümkündür. Bu şekilde oldukça farklı, değişik ve sık tercih edilen yazı fontları ile de tanışabilirsiniz.

Font Installer uygulaması, yeni fontların Apk cihaza yüklenmeden önce önizlemesini de sunarak kullanıcıların yazı tipinden emin olmalarını sağlar. Uygulamanın rootlanmış akıllı cihazlarda kullanılabilir olduğunu da hatırlatmakta fayda var.

749 kez indirildi

YORUM YAZIN