Flockers

Lisans :Ücretli
Dil :İngilizce
Dosya Boyutu :116 MB
Üretici :Team 17
İşletim Sistemi :Android 2.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi :3 sene önce

Flockers

Cep telefonunuzda oyun oynamaktan keyif alıyor musunuz? Peki, bulmaca oyunları ile aranız nasıl? Eğer bu sorulara vereceğiniz yanıtlar olumlu düzeyde ise tam da size göre bir Android oyundan söz edebiliriz. Flockers isimli Android oyunu cep telefonu ya da tabletinize yükleyerek boş vakitlerinizi keyifli bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Flockers, Android bulmaca oyunları arasında son dönemlerde önemli bir sıçrama yaptı ve en çok indirilenler listesindeki yerini almayı başardı. Android Flockers oyununda amaç, solucanlardan kaçan koyunları yöneterek başarılı olmalarını sağlamak. Tabi ki kıvrak ve hızlı solucanlardan kaçmak, sandığınız kadar kolay olmayacak.

Flockers Android oyununu oynarken karşınıza her biri birbirinden zorlu engeller çıkacak. Aklınızı ve kıvrak zekânızı kullanarak koyunların solucanlardan kaçıp kurtulmalarına yardımcı olabilirsiniz. Flockers, her yaştan oyun severin ilgisini çekebilecek türden bir oyun olduğundan Android cihazlar için fazlasıyla tercih ediliyor.

Flockers indir
Kategori: Android, Bulmaca, Oyunlar

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. ottova dedi ki:

    Süper bir bulmaca oyunu

  2. zafer dedi ki:

    işyerinizde öğle aranız varsa veya çok sıkıldınız kafanızı dağıtmak istiyorsanız süpeerr!!! diğerleri gibi sıradan ve basit değil

Yorum Yazın