FIFA 15 Demo

Lisans :Demo
Dil :en
Dosya Boyutu :2.36 GB
Üretici :Electronic Arts Inc
İşletim Sistemi :Win8/Win7/Vista/Win8.1
Eklenme Tarihi :3 sene önce

FİFA 2015 demo futbol oyunu

 

EA Sports firmasının FIFA serisinde öne sürdüğü son oyunlardan. Geliştirilmiş oyun ve fizik motoru, geliştirilmiş grafikler ile birlikte oynanabilirliği en üst seviyelere taşıdı 2015 sürümü ile.

PC sürümünde oynayacak arkadaşlar eğer sistemleri ortalama ya da ortalama üzeri ise tam performans beklemesinler. Çünkü oyun PlayStation konsolu için geliştirilip PC için senkronize edilmiş bir biçimde yani Pro Evolation Soccer gibi. Bilmeyen arkadaşlar için; oyun konsollara göre yazılır ve yayınlanır, bu konsollar XBOX, PS gibi konsollardır. Ancak talep yüksek olursa ki yüksek olmakta her zaman, PC versiyonu için konsol oyunları senkronize edilir. İşte bu yüzden tam permormans ve oynanabilirlik beklememek gerekir. Size bu konuda önerim bütçeniz uygunsa USB bir oyun kolu almanızdır.

FIFA, PES serisine göre son iki yıldır oynanabilirlik açısından daha önde gelmekte. PES2 nin son sürümlerinde değişen oyun motoru bir çok PES fanını üzdü. Bunun sebebi yıllardır devam edilen fizik motorunun aksine daha değişik bir fizik motoru sundular ve bütün PES oyuncuları bir anda değişen bu özelliğe henüz alışabilmiş değil.FIFA 2015 demo ile sizlerde değişiklikler hakkında fikir sahibi olup dilerseniz ücretli sürüme geçiş yapabilirsiniz.Demo zevkini yaşamak için origin bilgisayarınızda kurulu hazır vaziyette olması gerekmektedir.

Bakalım ilerleyen günler bize PES – FIFA kapışmasının sonucunu nasıl gösterecek?

FIFA 15 Demo indir

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. tahsinn dedi ki:

    son derece süper kurdum pc ye kurdum hata vermeden açıldı

Yorum Yazın