FIFA 15 Ultimate Team (Android)

FIFA 15 Ultimate Team (Android)

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1.2 GB
ÜreticiEA Mobile
İşletim SistemiAndroid 2.3.3 sürümü ve üstü
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (1.2 GB)
2356 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Henüz puan verilmemiş)
Loading...

Futbol oyunlarını sevmeyen erkek çocuğu var mı? Varsa da mutlaka azdır sayıları, belki onlar izlemeyi seviyorlardır. Ama fifa 15 android oyunu, çoğu gencin elinden düşüremediği bir oyun oldu. Takım seçimlerinden forma tercihlerine, turnuvalardan kariyer modlarına kadar çok sayıda farklılık göze çarpan oyunda, fifa apk olarak sürekli aratılan bir futbol oyununun bu denli sevilmesi de elbette ki mantıklı. Çünkü oyun tamamen sizi içine çekiyor ve sanki maça siz çıkabiliyormuşsunuz gibi bir hava veriyor. Durun durun, abartmıyoruz, çünkü oyunda be a player özelliği de var. Yani, bir takımda oynayan oyuncu görevini alabildiğiniz bir mod da oyunun içinde duruyor.

fifa 2015 androidPiyasaya çıktığı ilk anlardan itibaren fifa 15 android olarak çok sayıda telefonda kendini gösteren bu harika oyun, fifa 15 ultimate özelliği ile de sıkça konuşuldu. Fifa uzun süredir bu ultimate çılgınlığını körüklemek için özelliği her yeni versiyonda çok daha iyi bir kıvama sokuyor. Haliyle oyunculara da oyunu oynama ve oyundan zevk alma durumu kalıyor. Bu noktada fifa ultimate team indir seçeneği ile siz de ultimate takımınızı kurarak kendinizi online dünyada gösterebilirsiniz.

fifa-15_android_goruntu4

Genel olarak fifa 15 android versiyonu, benzer futbol oyunları ile kıyaslandığında çok daha kaliteli ve zevkli bir hal almış durumda. Bunda daha önceki fifa 15 oyunları ya da benzer fifa versiyonlarının geliştirilmiş olması ihtimali de elbette ki muhtemel. Özellikle de fıfa 15 oyna seçeneğini tıklamak için sabırsızlanan oyuncuların bir an önce oyuna kapılmalarını görmek, sanıyoruz ki oyun geliştiricilerinin en büyük arzusuydu. Bu bağlamda fifa 13 android gibi Fifa 15 oyunu da sizin için çok şey ifade etmeye geliyor.

FIFA 15 Ultimate Team Android Fragman Video

2356 kez indirildi

YORUM YAZIN