FIFA 15 Türkçe Spiker

Lisans :Ücretsiz
Dil :Türkçe
Dosya Boyutu :18 MB
Üretici :Turkcespiker
İşletim Sistemi :Windows Tümü
Eklenme Tarihi :3 sene önce
fifa 15 türkçe seslendirme

fifa 15 türkçe seslendirme

2015 senesinin en çok beklenilen oyunlarından birisi olan FIFA 2015, çıktığı günden itibaren birçok oyuncunun beğenisini toplamıştır. Oyunda Türkiye Liglerine de yer verildiği için özellikle ülkemizde oldukça ilgi görmüştür. Fakat oyunun kendisine ait Türkçe bir sürümü olmadığı için oyunda yer alan bazı kısımları anlamak oldukça zordur. İşte bu anlamda da FIFA 2015 Türkçe Yama size en iyi şekilde yardımcı olacaktır.

FIFA 15 Türkçe Yaması sayesinde oyunu tamamen Türkçe  hale getirerek oynamanız mümkün olacaktır. Bildiğiniz gibi FIFA 2015’in en güzel özelliklerinden birisi menajer olup, takımınızı baştan aşağıya kendinizin oluşturmasıdır. Dolayısı ile gerek transferler gerekse de oyuncu sorunları ile ilgili haberleri Türkçe olarak görmek oldukça işinize yarayacaktır.

Oyunun hem menajerlik kısmı hem de maç kısmı oldukça keyifli olduğu için yapacağınız Türkçe yama ile bu keyfi arttırabilirsiniz. Bu program tamamen ücretsiz olduğu için FIFA 2015’inize hemen yükleyebilir ve oyunu Türkçe spiker  seslendirmesiyle  oynamaya başlayabilirsiniz. Bu açıdan sitemizi takip etmeniz güncel sürümleri indirmenizde size yardımcı olacaktır.

FIFA 15 Türkçe Spiker indir

Yorum Yazın