fastPay

Lisans :Ücretsiz
Dil :Türkçe
Dosya Boyutu :10 MB
Üretici :Denizbank
İşletim Sistemi :Android 2.1 ve üzeri
Eklenme Tarihi :3 sene önce

fastPay programindirtv

fastPay, Denizbank tarafından hizmete sunulan Android işlemcili bir ödeme sistemidir. Bu sıradışı ödeme uygulaması sayesinde artık bankamatik kuyruklarında saatlerce beklemek zorunda kalmayacaksınız. Sayısı on binleri aşan üye işyerinde mobil ödeme yapabileceğiniz bir uygulama olması, fastPay’ i diğer Android ödeme sistemlerinden ayırıyor.

Denizbank müşterisi olmayan kullanıcılar da uygulamanın bazı özelliklerinden yararlanabilirler. Kart kullanmadan bankamatiklerden para çekebilir, yine herhangi bir aracı olmadan tüm para transferlerinizi sadece birkaç dakika içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Acil para göndermeniz mi gerekiyor? Bunun için bir bankaya ya da ATM’ye gitmenize gerek yok. Android fastPay sayesinde birkaç küçük adımla dilediğiniz hesaba para transferi yapabileceksiniz.

fastPay üye işyeri sayısının her geçen gün artması, bu uygulamayı kullanan mobil sahiplerine daha büyük kolaylıklar sağlayacak. Ayrıca internet üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde kart bilgisi kullanmanıza gerek olmadan fastPay ile online ödeme yapabilirsiniz. fastPay uygulaması ile koskoca bir bankayı mobil ekranınıza sığdırabileceksiniz.

fastPay indir
Kategori: Android, Finans

Yorum Yazın