Emoticons

Emoticons

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu765 KB
ÜreticiNickyCho
İşletim SistemiAndroid/Android Tablet
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (765 KB)
626 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Henüz puan verilmemiş)
Loading...

Artık mesajlaşırken hemen hemen hepimiz çeşitli surat ifadeleri kullanıyoruz. Mesajlaşmaların çoğunda sarı kafalar ve bu kafaların üzerindeki ilginç surat ifadeleri yer alıyor. Söz konusu surat ifadeleri ise duygu ve düşünceleri karşı tarafa aktarma konusunda kullanıcılara faydalı oluyor.

Üstelik tüm bu surat ifadelerinin yakın zamana kadar çeşitli noktalama işaretleri ile temsil edildiği de ortadaydı. Örneğin, gülmek için “:)” işareti kullanılmaktaydı. Fakat noktalama işaretleri gerekli duyguyu karşı tarafa yansıtmakta yetersiz kaldı. Ek olarak cihazları yeni kullanan belli bir yaş üstü kesim bu işaretlere tam bir anlam da veremedi. En nihayetinde ortaya, sıklıkla kullanılan emojiler çıktı.

Emoticons ismi verilen uygulama, geçmişin noktalama işaretlerindeki samimiyeti ile bugünün surat ifadelerindeki netliği birleştirerek, son derece hoş ve güzel bir kullanım sağlıyor. Bu noktada, oluşturulan surat ifadelerinin pratik şekilde yapılabilmesi, duyguların son derece güzel bir biçimde karşı tarafa aktarılması ve tüm bu Emoticons simgelerinin kısa mesajlarda, elektronik postalarda ya da sosyal medya platformlarındaki mesajlaşma birimlerinde kullanılabilir olması kullanıcıları memnun ediyor.

 

626 kez indirildi

YORUM YAZIN