DUMo

DUMo

LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu1.3 MB
ÜreticiKC Softwares
İşletim SistemiWindows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP
Eklenme Tarihi4 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (1.3 MB)
885 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Henüz puan verilmemiş)
Loading...

DUMo 1.2.0.3 İndirDUMo, PC kullanıcılarının bilgisayarları üstünde bulunan donanım araç kullanıcılarını ve yazılım aktüellemeleri ile alakalı bilgi alabilecekleri ve güncel olmayan sürücülerini ve yazılımlarını otomatik olarak güncelleyebilecekleri epeyce kullanışlı tek programdır.

Bilgisayarınız üstünde bulunan donanım sürücülerinin son sürümlerine sahip olduğunuzdan emin olmak ve stabil olarak personel sürücülere sahip olarak bilgisayarınızı meselesiz tek biçimde kullanmak istiyorsanız, DUMo kesinlikle bilgisayarınız üstünde bulunması gerekli olan programlardan tek tanesi.

Sistem kaynaklarını otomatik olarak tarayan yazılım, kullandığınız sürücülerin ve yazılımların sürümlerini kontrol eder ve varsa yepyeni sürücüler ile alakalı sizlere bilgi verir. Üstelik yazılım sayesinde varsa yazılım ve sürücü güncellemelerini de otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Yazılım ya da donanım adı, üreticisi, sürümü ve güncel olup olmadığıyla alakalı kullanıcılara bilgi verici yazılım, tek pencereden meydana gelen pratik kullanılabilir tek yapıya sahiptir. Her düzeyden PC kullanıcısının zorlanmadan kullanabileceği DUMo ile tek yapmanız gerekli olan birşey araç kullanıcılarını taramak ve karşınıza çıkan veriler doğrultusunda işlem yapmaktır.

Tüm bunların dışarısında bilgisayarınız üzerindeki RAM ve CPU (işlemci) kullanım oranları ile alakalı da kullanıcılara bilgi verici yazılım ile işlemcini ya da RAM’leriniz üstünde gereğinden pek yük olduğunu gördüğünüz süre tek takım işlemleri vazife yöneticisi sayesinde sonlandırabilirsiniz.

Sonuç olarak sisteminiz üstünde bulunan donanım araç kullanıcılarını ve programları tek çok kez olarak güncel tek biçimde kullanmak istiyorsanız DUMo’dan yardım alabilirsiniz.

885 kez indirildi

YORUM YAZIN