DroidVPN

DroidVPN

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1.2 MB
ÜreticiDroidVPN
İşletim SistemiAndroid 2.1 ve Üzeri
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (1.2 MB)
1109 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Henüz puan verilmemiş)
Loading...

DroidVPN

Son yıllarda internet yasaklarının ülkemizde fazlasıyla konuşulduğunu görüyoruz. Özellikle dünyanın en ünlü sitelerinin dahi ülke sınırları içerisinde yasaklanmış olması, internet kullanıcılarını farklı sistemler üzerinde yoğunlaşmaya itiyor. VPN sistemleri sayesinde güvenlik engellerini aşabilen kullanıcılar, bunun için farklı program ve uygulamalardan yararlanmakta.

Android sistemli mobil cihaz ve tabletlerinizden tüm yasaklı ve engellenmiş sitelere kolayca girmek istemez misiniz? Bunun için tek yapmanız gereken DroidVPN Android uygulamasını kullanmak olacak. Android DroidVPN uygulaması ile birlikte tüm güvenlik duvarlarını bertaraf etmiş olacaksınız.

DroidVPN Android uygulaması ile beraber internet ortamında güvenli bir gezintiye başlayabilirsiniz. DroidVPN Android uygulamasının ücretli ve ücretsiz versiyonları mevcut. İlk olarak ücretsiz DroidVPN Android uygulamasını kullanıp beğenmeniz durumunda ücretli DroidVPN uygulamasını satın almanızı tavsiye ederiz.

Ücretsiz DroidVPN Android uygulamasında kullanım kotası 100 MB (günlük) olarak belirlenmiş durumda. Daha fazla kullanım için DroidVPN Android uygulamasının ücretli versiyonunu satın almanız gerekmekte.

1109 kez indirildi

YORUM YAZIN