Driver Booster

Lisans :Ücretsiz
Dil :tr
Dosya Boyutu :22.6 MB
Üretici :IObit
İşletim Sistemi :Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP
Eklenme Tarihi :4 sene önce

Driver Booster 1.3.0.175

IObit Driver Booster, sisteminizi taramadan geçirerek güncel olmayan sürücüleri seçer ve bir tıkla gerekli olan aktüellemeleri indirip kurmanızı olanağı sağlar .

Donanımlarınızın sürücülerini güncellememeniz sistemine kocaman güvenlik açıklarına ne sebeple olur . Bütün sürücüleri kontrol etmek ve güncellemek oldukça zamanınızı alır. IObit Driver Booster yardımıyla donanımlarınızın eskiyen sürücülerini bir tıkla yenileyebilirsiniz.

Oldukça huzurlu bir kullanım sunan IObit Driver Booster temel bir arayüze sahiptir. Yazılım sisteminizi tarar ve yazılımı başlattığınızda aktüellenmesi gerekli olan sürücüler otomatik olarak çıkar. Bir yapmanız gerekli olan Update All butonuna tıklamaktır. Sürücü kurma işlemi tamamlandığında şayet sisteminizin tekrar başlatılması gerekiyorsa bunu da -Reboot butonuna tıklayarak- yazılım üzerinden yapabiliyorsunuz. Yazılım sisteminiz amaçlı güncelleme kontrolünü gündelik , haftalık ya da aylık olarak yapabiliyor. Yazılım bununla birlikte yedekleme tercihi gerçekleştimektedir. Download ettiğiniz  sürücülerin kurulum klasörlerine varsayılan olarak Driver Booster/Download klasöründen ulaşabilirsiniz.

IObit Driver Booster şu an beta evresinde meydana gelmesine nazaran oldukça oldukça başarılı meydana geldiğini söyleyebilirim. Şayet pratik , çabuk ve güvenli bir sürücü güncelleme arabayı arıyorsanız IObit Driver Booster gerçek tercih olacaktır.

Driver Booster indir
Kategori: sürücüler

Yorum Yazın