Dr. Web Anti-virus Light

Lisans :Ücretsiz
Dil :İngilizce
Dosya Boyutu :Cihaza Göre Değişebiliyor
Üretici :Doctor Web, Ltd.
İşletim Sistemi :Android / Android Tablet
Eklenme Tarihi :3 sene önce

Dr. Web Anti-virus Light

Dr. Web Anti-virus Light Android uygulaması, Android işlemci sistemine sahip cep telefonu ve tabletlerinizi internet ortamında oluşabilecek tüm tehlikelere karşı korur. Özel koruma mekanizması sayesinde en güncel virüsleri bile anında alt etmeyi başaran Dr. Web Anti-virus Light, bu kategoride yer alan en kapsamlı ve kaliteli Android güvenlik uygulamalarından biridir.

Android Dr. Web Anti-virus Light uygulaması, cep telefonu ve tabletinizde yer alan dosyaları da daima taramadan geçirmektedir. Böylece dosyalarınıza bulaşan virüslerin silinmesini sağlayarak cihazınızın ilk günkü hali gibi virüslerden arınmış bir şekilde kullanılmasını sağlar. Ayrıca dosyalarınızı direkt olarak silmeyerek karantina kısmına taşıması, kişisel bilgilerinizin korunmasına yardımcı olur.

Ücretsiz Android güvenlik uygulamaları arasında son dönemlerde en çok dikkat çeken uygulamalardan biri olması, Dr. Web Anti-virus Light Android koruma uygulamasının daha popüler bir hale gelmesini sağlıyor. Dr. Web Anti-virus Light Android uygulamasını kullanarak Android sistemli cihazlarınızı her türlü tehlikeden koruyabileceğinizden hiç mi hiç kuşkunuz olmasın.

Dr. Web Anti-virus Light indir
Kategori: Android, Güvenlik

Yorum Yazın