Diamond Digger Saga

Diamond Digger Saga

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya BoyutuCihaza göre farklılık gösterir
ÜreticiKing
İşletim SistemiAndroid 2.3 ve üstü
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (Cihaza göre farklılık gösterir)
1048 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Henüz puan verilmemiş)
Loading...

Az çok herkes Candy Sugar Saga oynamıştır. Bu oyunda da gene aynı şekilde şekerler yerine elmasları eşleştirmeye çalışıyoruz. Diamond Digger Saga diğer eşleştirme oyunlarından çok daha farklı olarak içerisinde daha güzel ve sevimli öğeleri barındırıyor. Örneğin bir bölümde elmasları eşleştirerek sevimli hayvanları kurtarırken başka bir bölümde de çeşitli oyuncakları toplamamızı istiyor. Dolayısı ile oyunu oynarken çok keyifli vakit geçirebiliyorsunuz.

Diamond Digger Saga bulmaca oyunu aynı zamanda tam 80 farklı bölümü içerisinde barındırıyor. Yani oyunu bitirebilmek için farklı farklı hazırlanmış olan 80 bölümü geçmeniz gerekiyor. Dolayısı ile oyunda dikkatli olmanız ve bulduğunuz açıkları değerlendirmeniz gerekiyor.

Oyunun içerisindeki farklı özellikleri de kullanarak çok daha fazla puan toplayıp, amacınıza ulaşmanız gerekiyor. Tabi bunun içinde yaptığınız her hamleyi önceden düşünüp, buna göre hareket etmeniz gerekiyor. Bunları yaptığınızda çok daha başarılı sonuçlar elde edebiliyorsunuz.

1048 kez indirildi

YORUM YAZIN