Diamond Digger Saga

Lisans :Ücretsiz
Dil :İngilizce
Dosya Boyutu :Cihaza göre farklılık gösterir
Üretici :King
İşletim Sistemi :Android 2.3 ve üstü
Eklenme Tarihi :2 sene önce

Az çok herkes Candy Sugar Saga oynamıştır. Bu oyunda da gene aynı şekilde şekerler yerine elmasları eşleştirmeye çalışıyoruz. Diamond Digger Saga diğer eşleştirme oyunlarından çok daha farklı olarak içerisinde daha güzel ve sevimli öğeleri barındırıyor. Örneğin bir bölümde elmasları eşleştirerek sevimli hayvanları kurtarırken başka bir bölümde de çeşitli oyuncakları toplamamızı istiyor. Dolayısı ile oyunu oynarken çok keyifli vakit geçirebiliyorsunuz.

Diamond Digger Saga bulmaca oyunu aynı zamanda tam 80 farklı bölümü içerisinde barındırıyor. Yani oyunu bitirebilmek için farklı farklı hazırlanmış olan 80 bölümü geçmeniz gerekiyor. Dolayısı ile oyunda dikkatli olmanız ve bulduğunuz açıkları değerlendirmeniz gerekiyor.

Oyunun içerisindeki farklı özellikleri de kullanarak çok daha fazla puan toplayıp, amacınıza ulaşmanız gerekiyor. Tabi bunun içinde yaptığınız her hamleyi önceden düşünüp, buna göre hareket etmeniz gerekiyor. Bunları yaptığınızda çok daha başarılı sonuçlar elde edebiliyorsunuz.

Diamond Digger Saga indir

Ekran Görüntüleri

Kategori: Android, Bulmaca, Oyunlar

Yorum Yazın