CryptSync

Lisans :ücretsiz
Dil :en
Dosya Boyutu :1.9 MB
Üretici :cowboy
İşletim Sistemi :Win8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Eklenme Tarihi :3 sene önce

dosya şifreleme ve yedeklemeCryptSync yazılımı , bilgisayarınızdaki dosyalar aralarında eşleme fırsatı sunan ve bunu öbür bulut depolama aygıtlarıyla beraber de kullanabileceğiniz bedava , güvenilir ve kullanıcı dostu programlar arasında başı çekiyor. Basit olarak şifrelenmiş bir biçimde dosya uyum sağlaması yardımıyla verilerinizi bir sürü ek olarak güvenli bir biçimde yedekleme olanağına kavuşuyorsunuz.

Bununla Beraber, program klasör eşlemelerini yanı sıra bunlardan birini şifreli ve birini ise şifresiz olarak gizli tutuyor. Dolayısıyla yalnızca web üstünde yer alan yedek konumundaki klasörün şifrelenmesini sağlayarak lüzumsuz önlemlerden de kurtulabiliyorsunuz.

Bir klasörde yaptığınız değişim öbür klasörde de gerçekleşeceği amaçlı dosyalarınızın ani olarak yedeklenmesi muhtemel oldu ve program Dropbox, Google Drive ya da SkyDrive hesabınıza yedekleme yapabiliyor. Hem Bir teker teker hem bir de toplanmış olarak senkronizasyon yapabilmesi yardımıyla binlerce dosyayla uğraşan üyeler dahi rahatlıkla dosyalarını yedilave edebilecekler.

Aynı sürede , bir sürü sayıda uyumlu klasörü tercih ederek bir klasörün bir sürü sayıda kaynak üstünde yedeklenmesini de olanak tanır. Bütün bu uyumlu işlemleri background (arka plan) gerçekleştiği için yavaşlıklar ya da sıkıntıları da ortadan kaldırıyor.

CryptSync indir
Kategori: Araçlar, şifreleme

Yorum Yazın