Criminal Case

Criminal Case

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu72.3 MB
ÜreticiPretty Simple
İşletim SistemiiPhone (OS)/iPad (OS)
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (72.3 MB)
2069 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(1 puanlar, ortalama: 5,00 puan, toplam 5)
Loading...

12 Kasım 2012 tarihinde piyasaya çıkan ve birçok insanın beğenisini toplayan Facebook oyunlarından birisi olan Criminal Case, her yaştan kişiye hitap etmektedir. Oyundaki amaç dedektiflik üzerine kuruludur. Yani bir dedektif olarak suç vakalarını çözmeniz gerekmektedir. Genel olarak suç vakaları da cinayetlerden oluşur. Bu cinayetleri çözmek için çeşitli ipuçlarını toplarsınız.

Criminal Case oyunu içerisinde tam olarak 51 adet farklı vaka vardır. Her vakada bulmanız gereken ipuçları vardır. Oyun ücretsiz bir şekilde oynanmasının yanı sıra dilenirse aplikasyon olarak iOS işletim sistemine sahip akıllı telefonlara ya da tabletlere de indirilebilmektedir.  Tüm vakalarda sizden cinayetin suçlusunu bulmanız istenmektedir. Tabi oyun bölüm geçtikçe daha zor hale gelmektedir ve suçluyu bulmak güçleşmektedir.

Oyun, Pretty Simple tarafından sürekli olarak güncellenmektedir. Yani oyunda sürekli farklı olaylar ile karşılaşmanız mümkündür. Dolayısı ile oyunu oynarken ayrıca dikkat etmeniz gereken ayrıntılar olacaktır. Ayrıca oyunu oynayabilmek için bilgisayarınızda ya da mobil cihazınızda Adobe Flash programının olması gerekmektedir. Kısacası boş zamanınızı değerlendirmek için oldukça uygun bir oyundur.

2069 kez indirildi

YORUM YAZIN