Corel Paint Shop

Corel Paint Shop

LisansDeneme Sürümü
Dilen
Dosya Boyutu247 mb
ÜreticiCorel
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (247 mb)
872 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Henüz puan verilmemiş)
Loading...

Fotoğraf işinde uzman olanlar veya bilgisini üst seviyelere taşıyarak işlem gerçekleştirmek isteyenler bu programı tercih etmelidir.Corel Paint Shop Pro Photo X6 zenginleştirilmiş özellikleri resim editörü denebilecek niteliğe sahip olduğunun bir kanıtıdır. Uzman fotoğrafçıların vazgeçemediği Corel Paint Shop yazılımı ile sizde  fotoğraflarınızda düzenleme yapabilirsiniz. İçeriğindeki resim düzenleme menüleri kullanıcının işini kolay ve hızlı yapabilmesi için geliştirilmiştir.

Yazılım, eski sürümlerinde bulunan görsel efektler ve HDR menüler üzerinde yapmış olduğu değişikliklerin yanında yüz belirleme, resimlerinizi gerçek dünya üstündeki bir ortama  tanımlama tarzında tamamıyla güncel özellikleri barındırıyor.

Güncel sürümüyle beraber sosyal medya alt yapısına da kavuşan yazılım işlemlerinizi tek bir tık ile İnternet ağı üzerinde paylaşmanıza imkan tanıyor.Programı çalıştırdıktan itibaren yardımcı ipuçları,göstergeler,yardım kılavuzu ile işlemlerinizde takıldığınız konuda soru işaretini aklınızdan gideriyor.İnternet üzerinden yaptığınız çalışmalarınızı Google+,Flickr ya da Facebook aracılığıyla paylaşarak gelecek beğeni ve yorumları izleyebilirsiniz.

872 kez indirildi

YORUM YAZIN