Çevirim Dışı Sözlük (Android)

Çevirim Dışı Sözlük (Android)

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu25 MB
ÜreticiX2vec
İşletim SistemiAndroid 2.1 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (25 MB)
785 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Henüz puan verilmemiş)
Loading...

Android cihazlar için özel olarak bir Türk geliştirici tarafından yapılan Çevirim Dışı sözlük uygulaması ile internet ihtiyacı olmadan kelimelerin anlamlarını bulabileceksiniz. Çevirim Dışı Sözlük sizlere tamamen ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Sözlük içerisinde yaklaşık 67 bin tane Türkçe ve 37 bin tane İngilizce kelime bulunmaktadır. Bu kelimelerin Türkçe-İngilizce veya İngilizce-Türkçe anlamlarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca sözlük bizlere ekstra olarak kelimelerin sesli okunuşlarını da sunuyor. Sözlük çevirim dışı olarak yani internet bağlantısı olmadan kullanıldığı için tüm veritabanını sizin telefonunuza kurar, bundan dolayı kurulum yaparken wi-fi üzerinden kurmanızı tavsiye ederiz.

Çevirim Dışı Sözlük uygulamasına son gelen güncellemeyle birlikte birçok problem giderildi ve birkaç yenilik getirildi. Sözlük artık hafıza sorunu çekmiyor. İndirdiğiniz uygulama SD card var ise ilk olarak oraya kurulur, yoksa telefon hafızasını kullanır. Yeni güncelleme ile birlikte hız optimizasyonu yapıldı. Bu sayede sözlük artık çok daha hızlı çalışabiliyor.

 

785 kez indirildi

YORUM YAZIN