Canlı Borsa

Lisans :Ücretsiz
Dil :Türkçe
Dosya Boyutu :574 KB
Üretici :Murat Kılıç
İşletim Sistemi :Android 2.1 ve üzeri
Eklenme Tarihi :3 sene önce

canli-borsa

 

Cep telefonunuzu adeta borsa takip mekanizmasına dönüştürecek bir android uygulaması kullanmaya ne dersiniz? Yanıtınız evet ise Canlı Borsa uygulaması tam da size göre. Canlı Borsa sayesinde İMKB’den dolara, Euro’dan altına kadar tüm borsa fiyat değişimlerini saniyelik olarak takip edebileceksiniz.

Android apk cihazlar için geliştirilen bu eşsiz uygulama ile yatırımlarınızı profesyonel olarak yönlendirmek, sandığınızdan çok daha kolay olacak. Uygulamanın en önemli avantajlarından biri, söz konusu değişimleri hafızasında tutmayıp doğrudan kullanıcılarına yansıtması olarak dikkat çekiyor. Yani borsa ve yatırım piyasalarında yaşanabilecek değişimleri tüm dünya ile aynı anda görebilme olanağına sahip oluyorsunuz.

Her yatırımcının mutlaka kullanması gereken bu özel uygulama, yatırım piyasaları için oluşturduğunuz işlemleri tek elden yürütmenizi de sağlıyor. Üst düzey portföy yönetim özelliği sayesinde kazançlarınızı katlayıp, elde ettiğiniz kazançları yeni yatırım piyasalarında değerlendirebilirsiniz. Türkiye çıkışlı bir uygulama olması, söz konusu uygulamanın yerli yatırımcılar açısından daha çok ilgi görmesini sağlamaktadır.

Canlı Borsa indir
Kategori: Android, Finans

Yorum Yazın