Çanak Okey

Lisans :Ücretsiz
Dil :Türkçe, İngilizce
Dosya Boyutu :17 MB
Üretici :Mynet
İşletim Sistemi :Android 2.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi :3 sene önce

Çanak Okey

Android cihaz sahipleri, eğlenmek ve güzel vakit geçirebilmek için çeşitli oyunları tercih etmekte. Gerek Android, gerek diğer mobil sistemlerde en fazla tercih edilen oyunların başında gelen Çanak Okey, her Android cihazda mutlaka bulunması gereken bir oyun.

Artık her nerede olursanız olun okey oynamanın keyfini çıkarabileceksiniz. Otobüste, evde, cafede ve diğer yaşam alanlarında yanınızda olacak olan bu eşsiz oyun sayesinde canınız hiç sıkılmayacak. 7/24 okey eğlencesi sunan Çanak Okey, bu gibi uygulamalar arasında en ünlü yazılımlardan biri. Görsel ve işitsel anlamda sahip olduğu özellikler ve sorunsuz sistemi sayesinde diğer okey oyunlarına nazaran daha fazla tercih edildiğini söyleyebiliriz.

Çanak Okey’ de farklı sunucular üzerinden sınırsız sayıda okey kullanıcısı ile beraber keyif dolu saatler geçirebilirsiniz. Siz de Android cihazınıza Çanak Okey indirin, bu eşsiz keyiften geri kalmayın. Çanak Okey Android uygulamasını ücretsiz olarak indirip okey oynamaya hemen başlayabilirsiniz.

Çanak Okey indir
Kategori: Android, Oyunlar

Yorum Yazın