Çanak Okey (Android)

Lisans :Ücretsiz
Dil :İngilizce
Dosya Boyutu :18 MB
Üretici :Mynet
İşletim Sistemi :Android/Android Tablet
Eklenme Tarihi :2 sene önce

Türkiye genelinde hem gerçek hayatta, hem de sanal ortamda en çok oynanan oyunların başında okey gelir. Okey oyunu, daha önceleri Mynet Okey gibi farklı platformlarda sıklıkla oynanırken, artık kendi başına bir Android oyun olma özelliğini kazandı. Online ortamlarda gayet keyifli ve interaktif bir biçimde online okey oyunu oynanır oldu.

Android telefonlara ve tabletlere sahip olan okey oyuncuları, Çanak Okey ile son derece güzel oyunlar çıkartabiliyorlar. Bilindiği gibi 52 taş ve 4 ayrı ıstaka ile oynanan okey oyunu, okey oyunu indir seçeneği ile kolayca cihazlara indirilebiliyor. Aynı zamanda oyunda, ortaya bir sanal para konuluyor ve okey oyunu çok daha zevkli bir hale geliyor.

Çanak Okey oyununda robot yardımı ile elinizi devam ettirmek de mümkün. Örneğin bir işiniz çıktı ve bir süreliğine telefon başından ayrıldınız; diğer oyuncuların beklememesi ve puanlarınızın da boş yere gitmemesi için robotunuz devreye girmektedir.

Okey oyununun çekiciliği, tablet ve telefonlardaki dokunmatik özellikler ile daha da pekişmektedir. Cihazınızın ekranından taşlarınızı seçip dilediğiniz gibi ıstaka dışına atabilir ve etkileyici ses ve görüntü efektleri ile kendinizi oyunun içinde hissedebilirsiniz.

Puanlama usulünün ve diğer tüm klasik okey kurallarının olması gerektiği şekilde uygulandığı Android okey uygulaması için siz de şimdi harekete geçebilirsiniz. Okey oyununu Android cihazınıza yükleyerek dilediğiniz her yerden okey oyunu oynayabilirsiniz.

Çanak Okey (Android) indir

Ekran Görüntüleri

Kategori: Oyunlar
Etiketler: , ,

Yorum Yazın