Bubble Witch Saga Yardım

Lisans :Ücretsiz
Dil :tr
Dosya Boyutu :15 mb
Üretici :bubble-witch
İşletim Sistemi :tümü
Eklenme Tarihi :3 sene önce

Bubble Witch Saga oyunu  Candy Crush Saga‘nın yayıncısı King tarafından farklı özelliklerle geliştirmiş ve çok kısa sürede milyonlarca oyun severin yakından ilgilendiği balon patlatma oyunu olarak nam salmıştır. Cadılar ve karanlık ruhlar ile büyünün hâkim olduğu bir ülke düşünün. Bu ülkede cadıların sihirleriyle lanet yaygınlaşıyor. Bu karanlık ülkede bizimde rol vereceğimiz karakterimizde tabiî ki de bir cadı. Cadılar kendi aralarında güç ve performansına göre kötülük dağıtırken biz ise kendi cadılarımızı yöneterek sihirli olan büyüleri tek tek çözümlemeye çalışıyoruz. Cadılarımız sihirli iksirleri üreterek bir sonraki bölüme geçmeye hak kazanıyoruz yani bir bakıma ülkeyi karanlık alemden aydınlığa taşıyabilecek ışık oluyoruz.

Ben Bubble Witch  oynarken arka planda çalan fon müziğini, balonlar patlarken çıkan patlama sesini, balonların fırlarken çıkardığı sesi ve cadıların çığlıkları yüzünden bu oyuna bağımlı olmuştum. Can sıkıntısına bire bir Facebook oyunu. Balon patlatayım yüksek skor yapayım derken dakikalarca ekrana kilitli kalıyorsunuz.

Eğer bilgisayar başında çok vakit geçiriyorsanız ve balon patlatma oyunlarını seviyorsanız Bubble Witch Saga’yı çok beğeneceksiniz. Ancak benden uyarması oyun fena halde bağımlılık yapıyor ve başından kaldırmıyor. Ben oyunu hilesiz oynama taraftarıyım gerçekten zaman geçirmek isteyen kişiler, ailesi ile beraber oynayabilir.

Bubble Witch grafik açısından oldukça güzel görselliğe sahiptir. Kullanıcı gayet kolay bir şekilde facebook üyeliği ile birlikte giriş yaparak oyuna katılabilecekler. Bu da diğer oyunlar gibi bütün cihazlarınızda senkronize olarak çalışmakta.

 Bubble Witch  Saga  nedir diye düşünenler için kısa bir açıklama yazmakta yarar var. Balonlar arasında aynı renkleri birleştirerek patlattığımız Bubble Witch Saga oldukça basit bir mantığa sahiptir. Bir avcı gibi yan yana gördüğümüz aynı renkte bulunan balonlara hedefimizi alarak, vuruş yapıyor ve balonları patlatıyoruz. Devamlı güncellenen bu oyunda en az 500 bölüm içermekte olup yenileri de eklenmektedir. Oyundaki performansımız puanımıza yansıyor ve facebook ta bulunan diğer arkadaşlarımızla puan yarışına katılıyoruz. Yani skor tablosu dediğimiz olay var.

Oyuna giriş  yapabilmek için facebook sayfamızın üst kısmında ki arama bölümüne Bubble Witch  Saga  yazıp büyüteç resmini tıklıyor ve sonuçların çıkmasını bekliyoruz.

Bubble Witch giriş resimli anlatım:

Resim 1
Bubble Witch facebook giriş

Resim 1‘de  görüldüğü üzere arama işlemi sonucunu bulduk ve 2. görev olarak uygulamaya git butonuna tıklayın.

Resim 2

Bubble Witch Saga facebook izin

Resim 2‘de Oyuna giriş sağlayabilmemiz için son uygulamadan izin yetkisi isteği penceresinde gözüken 3. işaretin yanındaki izin ver butonunu tıklayın.

Resim 3

buble witch saga play

Resim 3’de artık oyuna giriş yapabilmemizin bir göstergesi olarak eklenmiştir.

 

Bubble Witch yardım hilesi için çalışmalarımızı bitirmiş bulunmaktayım. Bubble Witch Saga bazı zorlandığımız bölümlerde sıkıntıları artık bir kenara bırakmanın zamanı geldi. Hazırlamış bulunduğum bu konuyu gerek resimli gerekse videolu anlatım yaparak oyun hakkında kolayca bilgilendirmeyi umarım sağlamışımdır. Gelelim şimdi en can alıcı noktaya. Sizlere aşağıda devam edeceğim anlatım sayesinde Bubble Witch saga oyununuzda rakiplerinize fark atacaksınız.

Bubble Witch yardımı sonucunda neler kazanacaksınız buyurun görelim;

  • Sonsuz can hamlesi
  • Sonsuz jeton hilesi
  • Sonsuz facebook kredisi
  • Ve daha bir çok hile

 

İlk başta yapacağımız işlem bilgisayarımıza mozilla firefox yüklemek olacak. Şunu unutmamak lazım bu hile sadece mozilla  firefox da geçerlidir. Hile nasıl çalışır? Bu sorunun cevabına geçiyorum.

Sırasıyla ikisini de indirin

1. Bubble Witch Saga buradan indirip kuralım . Tıklayın

2. Çalışmasını sağlayacak (greasemonkey) eklenti için buradan indirip kuralım . Tıklayın

Hile kurulumu resimli anlatım;

Resim 1 

Bubble Witch hile kurulum 1

Resim 1‘de ok işareti ile gösterildiği üzere “install extension” butonunu tıklıyoruz.

Resim 2

Bubble Witch hile 2

Resim 2‘de ok işaretinin belirttiği “understand ” butonunu tıklıyoruz.

Resim 3

Bubble Witch hile 3

Resim 3‘de ok işareti eklentiye izin ver butonuna basmamız gerektiğini belirtiyor ve tıklıyoruz.

Resim 4

Bubble Witch hile kur

Resim 4‘de ile birlikte son kuruluma geliyoruz ve ok işaretiyle gösterilen şimdi kur butonuna tıklıyoruz.

Resim 5

Bubble Witch Saga yardım

Resim 5‘de şimdi yeniden başlat butonuna basarak işlemi sonlandırıyoruz.

Resim 6

Bubble Witch Saga hile 7

Resim 6‘da hile amaçlı yaptığımız bu kurulumun sonucu olarak nelerin sonsuz olduğunu görebilirsiniz.

Hile çalışmadı diye telaşa kapılmayın.Çalışmama  sorunu gidermek için mozilla firefox programını denetim masasından kaldırarak tekrar kurunuz.

                                                                            Resim 7

buble witch eklentilerResim 7‘de gözüktüğü gibi eklentileri silerek tekrar yükleyelim.

Resim 8

buble witch extension 1

Mozilla tarayıcımızı açarak Araçları tıklayıp resim 8‘de gösterildiği gibi eklentilere giriş yaptıktan sonra leethax eklentisini bulun ve kaldır seçeneğini tıklayın.

Bubble Witch Saga HD Videolu anlatım

 

Bubble Witch Saga Yardım indir
Kategori: indir, Oyun

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. miraç dedi ki:

    Oyunla alakalı bütün bilgileri okudum ve okurken keyif aldım.Videolu anlatımınız gayet iyi umarım yeni bölümler çıktığında da bizleri güncel bilgilerden uzak bırakmazsınız.

Yorum Yazın