Boyama Kitabı Uygulaması

Lisans :ücretsiz
Dil :en
Dosya Boyutu :9,0 MB
Üretici :Playground
İşletim Sistemi :4.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi :3 sene önce

boyama kitabı indir

Boyama Kitabı 2 adlı Android uygulamasıyla birlikte çocuklarınız gerçek hayatta severek yaptıkları boyama işini artık dijital ortamda yapabilecekler. Uygulamadaki  boyamalar sayfa sayfa yapılıyor böylece uygulama çocuklar için daha heyecanlı hale geliyor ve boyama yaparken daha çok eğleniyorlar.

Eğlenceli olmasının yanında bu uygulamanın çocukların renk bilgisini önemli bir şekilde geliştirdiğini söyleyebiliriz. Boyama yaparken hem renk bilgileri zenginleşiyor hem de boyama yetenekleri ilerliyor.

Uygulamada renk seçimi sağ üst tarafta yer alan renk kutusundan yapılıyor. Kutuda istediğiniz renge bir kere dokunuyorsunuz daha sonra istediğiniz parçaya gidiyorsunuz ve seçiyorsunuz ve o bölge boyanmış oluyor. Yine renk kutusundan istediğiniz rengi de oluşturabiliyorsunuz.

Çocuklarınız bu uygulama ile güzel vakit geçirecekleri gibi aynı zamanda boyama kabiliyetlerini de önemli oranda yükseltecekler. Yaptıkları boyama çalışmalarını SD karta kaydedebilirsiniz. Böylece çalışmalarını hep saklayabilirsiniz.

 

Boyama Kitabı Uygulaması indir
Kategori: Android, Oyunlar

Yorum Yazın