Boyama Kitabı Uygulaması

Boyama Kitabı Uygulaması

Lisansücretsiz
Dilen
Dosya Boyutu9,0 MB
ÜreticiPlayground
İşletim Sistemi4.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (9,0 MB)
1113 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Henüz puan verilmemiş)
Loading...

boyama kitabı indir

Boyama Kitabı 2 adlı Android uygulamasıyla birlikte çocuklarınız gerçek hayatta severek yaptıkları boyama işini artık dijital ortamda yapabilecekler. Uygulamadaki  boyamalar sayfa sayfa yapılıyor böylece uygulama çocuklar için daha heyecanlı hale geliyor ve boyama yaparken daha çok eğleniyorlar.

Eğlenceli olmasının yanında bu uygulamanın çocukların renk bilgisini önemli bir şekilde geliştirdiğini söyleyebiliriz. Boyama yaparken hem renk bilgileri zenginleşiyor hem de boyama yetenekleri ilerliyor.

Uygulamada renk seçimi sağ üst tarafta yer alan renk kutusundan yapılıyor. Kutuda istediğiniz renge bir kere dokunuyorsunuz daha sonra istediğiniz parçaya gidiyorsunuz ve seçiyorsunuz ve o bölge boyanmış oluyor. Yine renk kutusundan istediğiniz rengi de oluşturabiliyorsunuz.

Çocuklarınız bu uygulama ile güzel vakit geçirecekleri gibi aynı zamanda boyama kabiliyetlerini de önemli oranda yükseltecekler. Yaptıkları boyama çalışmalarını SD karta kaydedebilirsiniz. Böylece çalışmalarını hep saklayabilirsiniz.

 

1113 kez indirildi

YORUM YAZIN