BeFaster 4.3.8.2560

BeFaster 4.3.8.2560

LisansTam Sürüm $20
Diltr
Dosya Boyutu4.1 MB
ÜreticiBeFaster
İşletim Sistemihttp://www.ekremdeniz.com
Eklenme Tarihi5 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (4.1 MB)
1436 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Henüz puan verilmemiş)
Loading...

BeFaster-4.3.8.2560BeFaster Windows işletim sisteminin bazı ayarlarında yaptığı değişiklik ve düzenlemelerle internet bağlantınızın hızlanmasını sağlar. Bu sayede ekstra ücret ödemeden internette daha hızlı gezebilirsiniz. Program varolan internet bağlantınızı kendi sınırları içerisinde optimize eder. Yani 56k bağlantınız varsa, bunu en iyi performans ile kullanmanızı sağlayacaktır. Program yaptığı ayarları kaydederek başkalarıyla paylaşmanıza da izin veriyor. BeFaster (İnternet Optimizasyon Aracı) bağlantınızı hızlandırmakla kalmayıp kullandığınız modeme ping atarak bazı sorunların giderilmesinde yardımcı olacaktır.


Standart kullanıcılar “Standard Users” bölümündeki bağlantı türlerinden kendi bağlantı türünü seçip, “Optimize Settings” düğmesine tıklayarak optimizasyonlarını gerçekleştirirler. Böylece BeFaster bağlantınızı seçilen bağlantı türüne göre en verimli hale getirir. “Windows Default” seçeneği ile tekrar Windows’unuzun standart ayarlarına geri dönebilirsiniz.

BeFaster windows üzerinde yapacağı değişiklik ve  uygulamalarla internetinizin bağlantı hızında iyileştirme sağlayacaktır.Ek ücret ödemeksizin bağlantınızı hızlandırabilirsiniz.BeFaster yazılımı kendi içindeki düzenlemeler sayesinde bağlantınızı optimize eder.örnek olarak  56 k bağlantı kullanıyorsanız bunu dahada yüksek hıza ulaştırmak için çaba sarfeder.Dilerseniz bağlantınızı ayarlar kısmından özelleştirebilir isterseniz paylaşıma açabilirsiniz.BeFaster program yazılımı modem’i ping leyerek bi bakıma gerekli sorun gidermeyide kendi içinde yapmış bulunur.BeFaster İnternet optimizasyon aracı olarak tavsiye edilir.

Programın Başlıca Özellikleri
Super-Ping tool: 

Bağlantı kopmalarını en aza düşürüp bazen tamamen engel olan bir araç.Programın ayarlarından belirli zaman aralıklarıyla pingler ve bu sayede veri alım verimi yaparak kopmaları önler.

Ping Now function:
Ping Now ile modeminizi güçlendirerek internet bağlantınızdaki yavaşlılığı engeller.

Records function: 

Advanced users adlı bölümde kendimize göre ayarlamış olduğumuz ayarları dosyaya kaydetmemizi sağlar.Bu ayarları saklayabilir yada arkadaşlarımıza tavsiye amaçlı paylaşabiliriz.

1436 kez indirildi

YORUM YAZIN