Baby Pet Clinic Vet Doctor – Veteriner Oyunu (IOS)

Baby Pet Clinic Vet Doctor – Veteriner Oyunu (IOS)

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu249 mb
Üretici Bravo Kids Media
İşletim SistemiiOS
Eklenme Tarihi12 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (249 mb)
230 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Henüz puan verilmemiş)
Loading...

Baby Pet – Clinic Vet Doctor oyunu , küçük dostlarımızın hasta olmaları durumunda onlara veterinerlik yapmamıza olanak sağlıyor. Baby Pet Clinic Vet Doctor oyununda bir veteriner olarak kendi muayene yerimiz bulunuyor. Bu muayene bölümünde küçük dostlarımızı muayene edebiliyor , onları iyileştirmek için çabalıyoruz. Bu muayene alanında her çeşit hayvanı kabul edebiliyorsunuz. Sizlerde veteriner olma hissini yaşamak istiyorsanız Baby Pet Clinic Vet Doctor oyununu indirmelisiniz!

Oyun içerisinde muayene alanımıza gelen küçük dostları öncelikle gözlemliyerek başlıyoruz. Bir takım testler yaparak test sonuçlarına istinaden hastalık teşhisi yapılabiliyor. Ateş ölçümü ve onları dinledikten sonra ilaçlar vererek onları taburcu etmemiz gerekior. Hayvanları , korkutmadan sakin bir şekilde muayene etmemiz gerekiyor.

Baby Pet Clinic Vet Doctor oyununda gerekli hastalık teşhis ve muayene işlemlerinden sonra onları şampuan damlası ve bol su ile birlikte tertemiz yapmamız gerekiyor. Küçük misafirlerimizin hastalıklarını giderdikten sonra onların bakımlarını yaptığımızda günlük görevimiz sona eriyor. Diğer günler de aynı şekilde devam edebiliyorsunuz. Veterinerlik sevgisini aşılama konusunda kesinlikle oynamanız gereken bir oyundur.

230 kez indirildi

YORUM YAZIN