AutoCAD 360 Apk Uygulama

Lisans :Ücretsiz
Dil :en
Dosya Boyutu :29 MB
Üretici :Autodesk
İşletim Sistemi :Android sürümü 2.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi :3 sene önce

auto-cad-android-uygulama

AutoCAD yazılımını tercih edenler  bilhassa PC başında bulunamadıklarından dolayı kullanabilecekleri alternatiflerin eksikliğinden ötürü sorun yaşayabiliyorlar. AutoCAD 360 apk uygulaması ise Android mobil cihaz ve tabletlerde bu problemi yaşamamanız için derlenmiş uygulamalardan bir tanesi ve AutoCAD’in resmi firması Autodesk aracılığıyla derlenmiş.

Bilgisayarda yaptığınız çalışmaları 2D ve 3D formatlarını rahatlıkla uygulamadan faydalanarak açabilir ve bununla birlikte çevrimiçi hesabınıza aktarabilirsiniz. DWG dosyalarının bütün taraflarını görebilme imkanı sunan AutoCAD 360 bununla birlikte zoom olanaklarına ve yönünüzü kesinleştirmek amaçlı GPS tüketimi niteliğine de sahip.

Snap aracından faydalanarak tasarımı çizebilmenin ve editleyebilmekle kalmayarak istediğiniz gibi boyutlandırma yaparak görüntünüzdeki şekli döndürebilirsiniz. Çalışmalarınızın üstüne metin ekleyebilme özelliğiyle işinizi en hızlı şekilde çıkarabilmenize destek olan pek çok fonksiyona sahip bu uygulamada bulunan daha fazla özellikten yararlanabilmek için ay veya yıl olarak abone tarifesine katılım yapabiliyorsunuz.

AutoCAD 360 Apk Uygulama indir
Kategori: Android, Grafik

Yorum Yazın