Asphalt 8: Airborne (Android)

Lisans :Ücretsiz
Dil :Türkçe
Dosya Boyutu :Cihaza göre farklılık gösterir
Üretici :Gameloft
İşletim Sistemi :Android 2.3 ve üstü
Eklenme Tarihi :3 sene önce

Araba yarışı oyunlarının arasında profesyonelliği ile beğeni toplayan Asphalt 8, Gameloft üreticisi tarafından android akıllı telefon ve tablet düşünülerek hazırlanmıştır. Bir çok farklı özellikleri sayesinde gerçekten adrenalini yüksek eğlence dolu dakikalar sizleri bekliyor. Yeni oyunumuzun Asphalt 8: Airborne sayesinde hızlı motorun gücünü kullanarak hem hız yapıp, hem de akrobatik hareketlerle oynama zevkinizin en üst seviyelere çıktığını keşfedeceksiniz.

Oyun özellikleri:

* Oyun içerisinde 47 adet farklı modern araba

* Birbirinden farklı lüks yarış pistleri

* Oyun esnasında gizli kısa yollar

* 180 adet farklı etkinlik

* Birbirinden güzel efektler

* Hasar sistemi

* Yüksek puan ile liderlik koltuğuna oturma hevesi

* Her başarı sonunda paylaşım butonu

* Çok güzel müzikleri ile heyecan üst seviyeye çıkıyor

 Asphalt 8: AirborneSitemiz üzerinde araba oyunlarını seven herkes ücretsiz Asphalt 8: Airborne Apk oyununu google play store aracılığıyla indirebilirler. Bu oyun en fazla 8 kişilik oynanmaktadır ve arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz harika bir oyundur.Bu oyunun Asphalt 8 hack ve cheats arayan kişilere tavsiyemiz oyunu orjinal olarak oynarsanız daha çok zevk alır ve engelleri aşarken heyecanlanırsınız.

Son güncelleme: Ferrari Testarossa araba markası oyuna eklendi, bir çok hatalar giderilip; oyun içerisinde ki performanslar yükseltildi. En kısa zaman içerisinde Asphalt 8 Airborne Youtube video fragmanı bu konuyu güncel tutmak adına yayınlanacaktır.

 

Asphalt 8: Airborne (Android) indir

Ekran Görüntüleri

Kategori: Yarış

Yorum Yazın