Aqualert – Su uyarısı uygulaması (iOS)

Aqualert – Su uyarısı uygulaması (iOS)

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu11.7 MB
ÜreticiEsteban Pintos
İşletim SistemiiOS 7 ve üzeri
Eklenme Tarihi12 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (11.7 MB)
288 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Henüz puan verilmemiş)
Loading...

Diyet yapmaya başladıysanız , formunuzu korumak ve sağlıklı bir hayata devam etmek istiyorsanız Aqualert uygulaması sizlere yardım ediyor. Aqualert , mobil su hatırlatma uygulamasıdır.

iOS cihazlarda kullanılabilen bu uygulama tamamen ücretsiz olarak indiriliyor. Vücudunuzun günlük su ihtiyacı farklı spor dallarına göre değişebilir. Mesela, bir kickbox sporu yapan ile vücut geliştirme sporu yapan insanın su tüketim miktarı fazla değişkenlik gösterir. Aqualert uygulamasını indirdikten sonra vücudunuzun su ihtiyacını belirleyerek başlıyorsunuz. Uygulamada , cinsiyet , kilo ve hareketlilik gibi durumları gözden geçirdikten sonra uygulama otomatik olarka bir gün içerisinde vücudunuza almanız gereken su miktarını hesaplıyor. Aqualert , almanız gereken su miktarını sizlere bildirim yolu ile ulaştırıyor. Uyku zamanlarında ise bildirim tamamen devre dışı. Uykunuzun bölünmesi gibi bir problem olmayacak.

Bu uygulama sizlere görsel açıdan , su miktarının grafiğini göstermektedir. Aqualert uygulamasının uyarılarını dikkate aldığınızda kendi sağlığınıza olumlu yatırımlar yapmış oluyorsunuz.

288 kez indirildi

YORUM YAZIN