AppBrain Ad Detector

Lisans :Ücretsiz
Dil :İngilizce
Dosya Boyutu :1.7 MB
Üretici :Swiss Codemonkeys
İşletim Sistemi :Android sürümü 2.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi :2 sene önce

AppBrain Ad Detector, Android mobil telefonunuzda reklam görmekten sıkıldıysanız ve buna karşı önlem almak istiyorsanız bu uygulamayı yüklemenizi tavsiye ediyoruz.

AppBrain Ad Detector alt yapısında mobil telefonunuzda kurulu uygulamaları tarama yapar ve rahatsız edici reklam bildirimleri,masaüstü ikonlarının ne gibi bölgelere eklediğini tespit eder. Bu işlemle birlikte telefonunuzdaki uygulamaların ne olduğunu öğrenmenize yarayan reklam engelleme ve adware olarak bilinerek reklam saçan programları silme konusunda yardımcı olur.

Yüklemeyi düşündüğünüz yazılımları telefonunuza kurma ihtiyacı duyuyor ama yazılım hakkında tereddüt ediyorsanız AppBrain Ad Detector uygulaması işte o esnada sizin destekçiniz olarak casus program engelleme aracı olarak devreye giriyor. Hafife alınmayacak türde reklam türeten yazılımlar ilerleyen zamanlarda kişisel bilgilerinizin bir başkası tarafından çalınarak ele geçirilmesine neden olabiliyor. Bu gibi durumlarda yüklü olan bu uygulama size yüklemek istediğiniz yazılımın casus olup olmadığı hakkında bilgi sağlıyor ve hesap, mesaj, şifre gibi özel bilgileriniz tehdit altına girmeden koruma sağlıyor.

Uygulama hakkında özellikler ;

  • Reklam silme – kaldırma
  • Adware ve casus yazılım engelleme
  • Kurulu uygulama detayları
  • Uygulama hakkında bilgilendirici analiz
  • Anlık kontrol ile güvenlik
AppBrain Ad Detector indir

Ekran Görüntüleri

Kategori: Android, Güvenlik

Yorum Yazın