AppBrain Ad Detector

AppBrain Ad Detector

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1.7 MB
ÜreticiSwiss Codemonkeys
İşletim SistemiAndroid sürümü 2.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (1.7 MB)
960 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Henüz puan verilmemiş)
Loading...

AppBrain Ad Detector, Android mobil telefonunuzda reklam görmekten sıkıldıysanız ve buna karşı önlem almak istiyorsanız bu uygulamayı yüklemenizi tavsiye ediyoruz.

AppBrain Ad Detector alt yapısında mobil telefonunuzda kurulu uygulamaları tarama yapar ve rahatsız edici reklam bildirimleri,masaüstü ikonlarının ne gibi bölgelere eklediğini tespit eder. Bu işlemle birlikte telefonunuzdaki uygulamaların ne olduğunu öğrenmenize yarayan reklam engelleme ve adware olarak bilinerek reklam saçan programları silme konusunda yardımcı olur.

Yüklemeyi düşündüğünüz yazılımları telefonunuza kurma ihtiyacı duyuyor ama yazılım hakkında tereddüt ediyorsanız AppBrain Ad Detector uygulaması işte o esnada sizin destekçiniz olarak casus program engelleme aracı olarak devreye giriyor. Hafife alınmayacak türde reklam türeten yazılımlar ilerleyen zamanlarda kişisel bilgilerinizin bir başkası tarafından çalınarak ele geçirilmesine neden olabiliyor. Bu gibi durumlarda yüklü olan bu uygulama size yüklemek istediğiniz yazılımın casus olup olmadığı hakkında bilgi sağlıyor ve hesap, mesaj, şifre gibi özel bilgileriniz tehdit altına girmeden koruma sağlıyor.

Uygulama hakkında özellikler ;

  • Reklam silme – kaldırma
  • Adware ve casus yazılım engelleme
  • Kurulu uygulama detayları
  • Uygulama hakkında bilgilendirici analiz
  • Anlık kontrol ile güvenlik
960 kez indirildi

YORUM YAZIN