Antivirus Free

Antivirus Free

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce, Rusça, Fransızca, İtalyanca
Dosya Boyutu4.04 MB
ÜreticiAVG Mobilation
İşletim SistemiAndroid 1.5 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (4.04 MB)
681 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Henüz puan verilmemiş)
Loading...

Antivirus Free

Mobil cihazlarıyla internette gezinme korkusu yaşayanlara Programindir.tv olarak önemli bir haberimiz var. Artık mobil cihazınız ya da tabletinizle sanal ortamda dilediğiniz gibi rahat rahat gezebileceksiniz. Antivirus Free Android uygulamasını cihazınıza yükleyip aktifleştirmeniz, bu gereksiniminizi anında karşılayacak.

Android Antivirus Free uygulaması ile sadece virüslere karşı değil, spam türü zararlı içeriklere karşı da önlem almış olacaksınız. Cep telefonunuza gelen spam SMS’lerine Antivirus Free Android uygulamasıyla beraber son verebileceksiniz. Cihazınızda yer alan tüm dosya ve uygulamaları düzenli olarak tarayan Antivirus Free, güvenlik açıklarını anında kapamış olacak.

Antivirus Free Android, sadece sanal ortamda değil; reel hayatta da güvenliğinizi sağlıyor. Cihazınızın çalınması ya da kaybolması durumunda Antivirus Free uzaktan kontrol mekanizmasını kullanarak cihazınızın yerini kolaylıkla tespit edebilirsiniz. Antivirus Free Android uygulaması sayesinde cihazınız artık çok güçlü bir yakın korumaya sahip olacak.

681 kez indirildi

YORUM YAZIN