Altın Fiyatları Döviz Kurları

Lisans :Ücretsiz
Dil :Türkçe
Dosya Boyutu :144 KB
Üretici :Altınkaynak
İşletim Sistemi :Android 2.3.3 ve üstü
Eklenme Tarihi :2 sene önce

Altın Fiyatları Döviz Kurları

Android cihazlar için hazırlanan uygulamalar arasında finans sektörüne bağlı uygulamaların büyük rağbet gördüğünü söylememiz mümkün. Özellikle son dönemde artan yatırım güdüsü, insanları yatırım araçlarını ve emtiaları güncel olarak takip etmeye yönlendiriyor. Siz de Android cihazınızdan ekonomi ve finans sektörlerini güncel olarak takip etmek istemez misiniz? Cevabı evet olanlara müjde, Altın Fiyatları Döviz Kurları Android uygulaması ile cep telefonunuzun büyük bir döviz bürosundan hiçbir farkı kalmayacak.

Android Altın Fiyatları Döviz Kurları sayesinde altın ve döviz piyasasını kontrolünüz altına alacaksınız. Anlık fiyat değişimleri, altın ve döviz çeşitleri için alım/satım değerleri, online satış sistemi ve daha birçok özelliği ile bu uygulamadan vazgeçemeyeceksiniz. Güncellenme aralığının sık ve güçlü olması, bu uygulamayı diğerlerinden farklı kılıyor.

Altın Fiyatları Döviz Kurları uygulaması sayesinde yatırımlarınızı daha bilinçli bir şekilde gerçekleştirebilecek, bu şekilde kazanç grafiğinizin olumlu yönde değişmesini sağlayabileceksiniz. Uygulama kullanıcıları, aynı zamanda güncel döviz kurları hakkında da bilgi sahibi olabilecekler. Finans sektöründe çığır açan bu uygulamayı ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Altın Fiyatları Döviz Kurları indir
Kategori: Android, Finans

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. mahmudu nejat dedi ki:

    Altın fiyatları neymiş öğrendim, mobil android uyumlu olmasına sevindim.

Yorum Yazın