AirDates uygulaması (IOS)

AirDates uygulaması (IOS)

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu58.4 MB
ÜreticiEMCT Investments Ltd.
İşletim SistemiiOS 8 ve üzeri
Eklenme Tarihi12 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (58.4 MB)
231 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Henüz puan verilmemiş)
Loading...

AirDates , iPhone üzerinde kullanılabilen farklı bir arkadaşlık uygulamasıdır. Bugüne kadar mobil cihazlarda kullandığınız onlarca arkadaşlık uygulaması vardı. Bu uygulamalar arasında Badoo , Tinder kullanım oranı ile diğer uygulamaları geçmiş durumdadır. Çevremizdeki kişiler ile eşleşmemizi ve eşleştiğimiz insanlar ile muhabbet başlatmamızı sağlayan bu uygulamalardan birisi de AirDates uygulamasıdır. Farklı seçeneklerle kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarıyor.

AirDates uygulaması , aynı uçakta seyahat ettiğimizde hücresel veri ve wi-Fi ile bağlandığımızda çevremizde olan insanlar ile etkileşim içerisinde olmamızı sağlıyor. Uçağa binmeden önce uçuş bilgilerini uygulamaya girdiğimizde o uçakta var olan diğer kişileri de sistemde anında tanıyor! Uçak kalktığından itibaren iPhone cihazınızda bluetooth ve Wi-Fi özelliklerini açarak AirDates uygulamasını aktif hale getirebiliyorsunuz. Uygulamayı kullanmaya başladığınızda sizinle aynı uçakta bulunan kişileri görebiliyor ve onlarla sohbet edebiliyorsunuz.

Airdates’in CEO’su Michael Richard, arkadaşlık uygulamalarının en az kullanıldığı yerlerin uçaklar olduğunun altını çizerken, AirDates ile bu sorunun ortadan kalkacağını ve artık internet gereksinimi duymaksızın, sohbete devam edebileceğinizi de söyledi.

231 kez indirildi

YORUM YAZIN