Advanced IP Scanner 2.2.224

Advanced IP Scanner 2.2.224

LisansÜcretsiz
Diltr
Dosya Boyutu6.7 MB
ÜreticiFamatech
İşletim SistemiWindows XP/Vista/7
Eklenme Tarihi5 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (6.7 MB)
765 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Henüz puan verilmemiş)
Loading...

advances ip scanner indirAdvanced IP Scanner, Windows işletim sistemi için bedava,seri ve kullanımı basit bir ağ tarayıcısıdır. Araç sayesinde saniyeler zarfında ağınızdaki bütün bilgisayarları bularak ve HTTP, HTTPS, FTP veya ortak dosyalar bulunması fark etmeksizin farklı dosyalara basit erişim sağlar. Advanced IP Scanner sayesinde uzaktan Windows makine gruplarını açabilir ve kapatabilirsiniz.

Advanced IP Scanner Önemli Özellikler:
Hızlı ağ tarama
Advanced IP Scanner ile, yüksek hızda eş zamanlı olarak yüzlerce IP adresini tarayabilirsiniz. Yazılım HTTP, HTTPS, FTP ve ortak dosya taramalarını destekler. Bilgisayar adları ve MAC adresleri dahil tüm bağlı cihazlar hakkında daha fazla bilgi almak için ağınızı tarayın.

Uzaktaki Bilgisayarı Kapatma
Bu işlev, bir Windows işletim sistemi ile çalışan uzaktaki bir makine veya makineler grubunu kapatmanızı sağlar. Kapatmak için varsayılan erişim haklarınızı kullanabilir veya bir kullanıcı adı ve parola belirleyebilirsiniz. Gün sonunda tek bir işlemle kapatılacak olan tüm bilgisayarlar kişiselleştirilmiş bir listede görüntülendiği için sistem yöneticileri için çok kullanışlıdır.

Yerel Ağda Uyan
Eğer makinelerin ağ kartı “Yerel Ağda Uyan” özelliğini destekliyorsa, Advanced IP Scanner yazılımını kullanarak uzaktan herhangin bir makine veya makine grubunu uyandırabilirsiniz.

Basit ve kullanıcı dostu arayüz
Advanced IP Scanner basit, kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Daha basit toplu işlemler için, Sık Kullanılanlar listesine taranacak bilgisayarların bir listesini kaydetmenizi sağlar. Advanced IP Scanner otomatik olarak başlangıçta Sık Kullanılanlarinizi yükler. Daha sonra tüm ağı mı yoksa sadece Sık Kullanılanlar listesindeki bilgisayarları mı tarayacağınızı seçebilirsiniz.

765 kez indirildi

YORUM YAZIN