Adsl Sorgulayıcısı 1.0

Adsl Sorgulayıcısı 1.0

LisansÜcretsiz
Diltr
Dosya Boyutu131 KB
ÜreticiAs Yazılım
İşletim SistemiWindows XP/Vista/7
Eklenme Tarihi5 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (131 KB)
1524 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Henüz puan verilmemiş)
Loading...

adsl sorgulayıcısı indirAdsl üyelerinin bilgi edinmesi amacıyla basit ve kolay kullanımlı program olan Adsl Sorgulayıcısı sayesinde Türk Telekom’un adsl kota sayfasına giriş yapmadan kolayca masaüstünüzden kota bilginizi görüntüleyebilirsiniz. Programın diğer şahane yanı ise çok küçük ve kullanışlı olmasıdır. Kurulum gerektirmez, boyutuda 130 KB. Bu programa ulaşmak için  masaüstünüzde tutun gerektiğinde çift tık ile açın ve kota bilgilerinizi kolayca öğrenin. Aslında kota bilgilerine ulaşmak biraz uğraştırabilir.
Kurulum Bilgileri;

  • Türk Telekom’un adsl kota sayfasını açıp kullanıcı adı ve şifresini giriniz
  • Ekranda görünen numara ve harfleri giriniz
  • Bilgileriniz başarılı şekilde girildiyse Türk Telekom tarafından ikinci bir sayfa olan “Sözleşmeyi kabul ediyor musunuz” sayfasına yönlendirirsiniz. Bu sayfadan sonra başka bir sayfa olan “Teşekkür ederiz, lütfen yukarıdaki menüden istediğinizi gerçekleştirin” sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfadan da kota bilgilerinize ulaşırsınız.
    Bu program bu zahmeti ortadan kaldırıyor. Bir kez kullanıcı adı ve parolanızı girdiğinizde bilgisayarda güvenli bir şekilde program tarafından saklanıyor ve düğmeye bastığınızda otomatik olarak sadece birkaç saniye içinde kota bilgilerinize ulaşıyorsunuz. İşiniz bittiği zaman da Esc tuşu ile kapatıyorsunuz. Programın tek eksik özelliği sadece içinde bulunduğumuz ayın bilgilerini gösteriyor. (Türk Telekom’un sayfasında son üç ay)
1524 kez indirildi

Adsl Sorgulayıcısı 1.0 Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. hakkı dedi ki:

    hızlı bir şekilde adsl sorgulama işlemini gerçekleştirebildim.

YORUM YAZIN