3D Kamyon Sürme Ve Yük Taşıma

3D Kamyon Sürme Ve Yük Taşıma

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu79 MB
ÜreticiAkcok Game Studios
İşletim SistemiAndroid/Android Tablet
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (79 MB)
1573 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(1 puanlar, ortalama: 5,00 puan, toplam 5)
Loading...

Akıllı telefonlarda ve tabletlerde belli başlı oyunların çok sık oynandığı görülmektedir. Özellikle de bazı oyun türleri açısından bu durum daha çok ortaya çıkmaktadır. Kamyon oyunları ve 3 boyutlu kamyon sürme ve yük taşıma oyunları da bu şekilde nitelendirilebilir. Sadık bir oyuncu kitlesi ile her anlamda zevk veren bu oyunlara, geçtiğimiz günlerde sağlam bir alternatif daha getirildi; 3D Kamyon Sürme Ve Yük Taşıma oyunu!

Oyuncuların 5 farklı harita seçebildiği, son derece gerçekçi efektlerin kullanıldığı ve 4 ayrı kamyon seçeneği ile de kendini gösteren 3D Kamyon Sürme Ve Yük Taşıma oyunu, yaş aralığı fark etmeksizin oyuncular tarafından fazlası ile ilgi görüyor. 3D Truck Driver; Super Extreme ismi ile de bilinen ve pek çok dilde oyunculara hizmet veren kamyon oyununda, hedefiniz yüklerden en az bir tanesini varış çizgisine taşıyabilmek…

8 farklı yük ile engebeli yollardan, sıkıntılı arazilerden ve yamaçlardan ilerlerken, tüm yükleri kasanızda tutmakta biraz zorlanabilirsiniz. Oyun da zaten bunun için olabilecek tüm zorlukları ortaya çıkarmış durumda. Aynı zamanda seçeceğiniz kamyona göre de yüklerin cinsi patlayıcılara ya da başka şeylere dönüşebiliyor.

3D Kamyon Sürme Ve Yük Taşıma oyunu ile ilgili diğer özellikler ise şu şekilde sıralanabilir;

 • Gerçekçi 3 boyutlu haritalar
 • Askeri kamyon seçenekleri
 • Seçilen kamyon türüne göre değişen yük türleri (Askeri kamyonlarda silah, TNT vb.)
 • 4 farklı kamyon alternatifi
 • Kamyon oyunu indir tarzı oyunlara göre çok daha etkileyici
 • Buzlu zeminlerde kamyonun kayma efektleri
 • Farklı kamera açıları ile 3 boyutlu kamyonun hem içinden hem de dışından araç kullanabilme
 • Etkileyici ses efektleri

Eğer siz de Android kamyon oyunları hastası iseniz, mutlaka 3 boyutlu kamyon sürme oyununu denemeli ve maceraya atılırken zorlu yollarda kendinizi test etmelisiniz…

1573 kez indirildi

3D Kamyon Sürme Ve Yük Taşıma Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

 1. Murat bozuk dedi ki:

  Mekan olarak buzlu zemin konseptinde kamyonun kaymasıyla ses akışına hasta oldum :) üç boyutlu çok oyun indirip yükledim ama sonuç hep hüsranla bitmiş ve direk kaldırmıştım ki bu kamyon oyununu sileceğimi hiç sanmıyorum.

 2. Ayfer dedi ki:

  Üç boyutlu oyunlar içinde denediğim en güzel oyunlardan biri. Gayet başarılı. Oyun severlere tavsiye ederim

 3. Oyuncu dedi ki:

  Oldukça zevkli ve eğlenceli bir oyuna benziyor. Asker yeşili kamyonetler ile de oyun güçlendirilmiş. Yollar ise son derece zorlu…

 4. Seda dedi ki:

  Oldukça farklı araba ve kamyon oyunu oynadım, ancak içlerinde en iyisi bu oyundu. Etaplar zorlayıcı ve merak uyandırıcı. Hem zorluğu hem de heyecanı sevenler için kesinlikle tavsiye ederim.

 5. Adil çimen dedi ki:

  Askeri kamyonu seçerek üç boyutlu sürüş zevkinin farkına vardım.ilk etaplarda park ederken ve yük taşırken zorlandığımı itiraf edebilirim.

 6. Oyunsever dedi ki:

  Yeni çıkmış oyunları merak ediyor ve indiriyorum.3 boyutlu bu oyunu da denedim ve başarılı buldum.Kullanıcı olarak tavsiye ederim.

YORUM YAZIN